بازاریاب دعوت به همکاری میکند

بازاریابان دعوت به همکاری میکند
جمعه 4 فروردین‌ماه سال 1391

مریدیان


مریدیان

 

این روغن، باعث از بین رفتن استرس و احساس عمیق‌تری از سلامتی می‌شود.

 

تقویت گردش خون و مایعات و دفع مواد زائد هم از دیگر خواص این روغن است. روغن مریدیان همچنین می‌تواند برای از بین بردن اسپاسم‌های عصبی، میگرن، تنگی نفس، درد ماهیچه، گردش خونی یا گوارش بد به کار رود.

 

ترکیبات فعال در روغن مریدیان: روغن جوجوبا، روغن آواکادو، ویتامین ای

 

طرز استفاده: روغن را به تمام بدن بزنید و بدن را با فشار ملایم کف دست و انگشتان گرم کنید، یا آن را به ناحیه‌ی خاص مورد نظر بمالید و با حرکات دایره‌ای به آرامی گرم کنید. با مالیدن روغن مریدیان به پیشانی و پشت گردن، می‌توانید از تنش‌های عصبی رها شوید و سطح انرژی خود را بالا ببرید.

 

ماساژ درمانی

 

چیزی بیشتر از رفع خستگی

 

جسم، ذهن و روح شما، شایسته‌ی سلامتی مطلق است! استفاده از روغن‌های طبیعی شفابخش در ماساژ یک راه بی‌نظیر برای به حداکثر رساندن نیروی شفابخشی ماساژ است.

 

یک ماساژ اگر با استفاده از روغن‌های طبیعی شفابخش انجام شود؛ می‌تواند تاثیر آرام بخشی یا انرژی دهی نیرومندی، بسته به روغن انتخاب شده بر روی بدن ما داشته باشد. روغن‌های ماساژ به شما امکان بهره‌مندی از یکی از موثرترین و قدیمی‌ترین درمان‌ها برای حفظ و احیای سلامتی را می‌دهند.

 

روغن‌های ماساژ، ترکیباتی عالی از بهترین و منحصر به فردترین روغن‌های شفابخش طبیعی با رایحه‌های نیرومند و متنوع هستند. به باور ما حس بویایی نیرومندترین حس در بین حواس ماست.

 

بویایی می‌تواند احساسات ما را تغییر دهد و باعث بهبود بیماری‌ها شود. این حس قادر است ما را به زمان و مکان دیگری ببرد.

 

روغن‌های ماساژ آمگا با استفاده از فناوری انحصاری اما یزدفیوژن انرژی دهی شده‌اند و استفاده از آن‌ها به دلیل ترکیب خواص ماساژ درمانی و رایحه‌های به کار رفته در روغن‌ها می‌تواند خواص درمانی بالایی هم داشته باشد. آرام بخشی، زدودن استرس، تقویت سیستم گوارشی و تنفسی و بازگرداندن شادابی و نشاط نمونه‌هایی از این خواص‌اند.


09190171379