بازاریاب دعوت به همکاری میکند

بازاریابان دعوت به همکاری میکند
جمعه 4 فروردین‌ماه سال 1391

دستگاه تصفیه آب: امواتر AMWater


دستگاه تصفیه آب: امواتر AMWater

دستگاه تصفیه آب: امواتر آمگا گلوبال
amega global

آب شیری که ما در خانه دریافت میکنیم از ایستگا های پمپاژ و از لوله های بسیاری برای ما ارسال و بمقدرا زیادی کُلر زنی میشود که آب را زا حالت طبیعی خارج میکند
این دستگاه قادر به تبدیل آب معمولی شیر را به ناب ترین، پرانرژی ترین فرم , برای جذب به بدن انسان است
ام واتر دارای سه سرامیک تصفیه آب میباشد که نسبت به محصولات مشابه در بازار نیازی به تعویض آنها پس از چند مدت نیست و استفاده از بسیار ساده و مادام العمر میباشد.


آب مطلوب: آب برای زندگی حیاتی است و نقش اساسی را در هر عضو و عملکرد بدن ما بازی میکند. آب به تداوم زندگی، بیشتر استمرار میبخشد. آب میتواند سلامتی، تناسب و حتی ظاهر ما را بهبود بخشد.آیا میدانید که آب 92% از خون، 22% از استخوانها، 75% از مغز و 75% از ماهیچه ها را تشکیل میدهد??فرایند سه مرحله‌ای


مرحله‌ 1: تصفیه کربن فعال‌شده با نقره


در داخل سیستم تصفیه آب ام واتر یک فیلتر کربن فعال شده قرار دارد. این فیلتر کربنی به دفع موارد زیر از آب کمک بسزایی می‌کند:

طعم و بوی کلر


ذرات کوچک تا ابعاد 1/0 میکرون

نقره‌ی بکار رفته در فیلتر میکروب ها را نابود و از رشد باکتری ها جلوگیری مینماید.


دستگاه امواتر، از کلسیم مرجانی کاملاً گیاهی استفاده می‌کند که به آب مصرفی ما، کلسیم ارگانیک اضافه می‌کند. بدین ترتیب تفاوت آن را در بدن خود بوضوح احساس خواهید کرد.

مرحله 2: یونیزه کردنامواتر دارای یک سلول الکترولیتی مدرن همراه با پلاتینیوم – تیتانیوم است که آب را یونیزه می‌کند.


عناصر قلیایی،‌ اسیدها را خنثی می‌کنند و سلول‌ها و بافت‌های بدن را با مواد معدنی قلیایی، غنی میسازند. فناوری به کار رفته در امواتر، همچنین مواد معدنی قلیایی و مولکول‌های آب را به ذرات کوچکتر با ساختار خوشه‌ای می‌شکند و قادر است به تمام سلول‌ها در بدن شما نفوذ و آنها را هیدراته (قلیایی کردن، افزودن مواد معدنی، سم زدایی) کند


مرحله 3: انرژی دهی


آب در این مرحله از یک بخش انحصاری عبور کرده که در آن با استفاده از فناوریAMized امزاید به مقادیر بالا انرژی دهی می‌شود.


آب تولید شده در این مرحله بسیار تازه و پرانرژی است ,این مرحله و تکنولوژی وفناوری امزاید انحصارا تحت لیسانس کمپانی آمریکایی آمگاگلوبال قرار دارد وهیچ کدام از دستگاه های تصفیه آب در سراسر جهان آب را انرژی زا نمیکنند.


امواتر: اولین وبهترین دربین دیگر رقباهیچ دستگاه تصفیه آب دیگری تمام این کارها را به طور همزمان انجام نمی‌دهد. از فیلتر کردن آب گرفته تا یونیزه کردن و انرژی دهی؛ امواترعمیق‌ترین هیدراسیون ممکن را برای تک‌تک سلول‌های بدن شما ایجاد می‌کند.


فیلتر کردن:سیستم فیلتر کربنی که با نقره فعال شده، ناخالصی‌ها را می‌زداید و جرم‌ها را به طور ارگانیک می‌کشد.یونیزه کردن: فرایند یونیزه کردن، تولید آب با ساختار ریز خوشه‌ای می‌کند که بدن شما را قلیایی می‌کند. این فرایند دو نوع آب تولید می‌کند، اسیدی و بازی. هر کدام از این آب‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که باعث ارتقای سطح سلامتی در بدن شما می‌شود.


انرژی بخشی:دستگاه امواترا از فناوری انحصاری AMized استفاده می‌کند تا آب را برای شما با انرژی نقطه صفر انرژی‌دهی می‌کند. این کار آبی تولید می‌کند که دارای خواص بسیار، طراوت فراوان و لبریز از انرژی است.


مشخصه دستگاه ام واتر

دستگاه تصفیه آب: امواتر


مواد مورد استفاده در فیلتر تصفیه : کربن فعال همراه با نقره و سنگ سرامیکی بیولوژیکی (تورمالین) – و کلسیم مرجانی(کورال کلسیم)تامین آب: از اتصال مستقیم به یک شیر آب یا اتصال دائمی به لوله‌کشی ساختمان ,ادارات , بیمارستانها و غیره


انتخاب درجه آب جهت استفاده مطلوب وموثر :آب اسیدی 5/5 تا 5/6


برای مراقبت از پوست، شتشو بدن: طهارت و استحمام، شستشوی ظروفآب خالص تصویه شده 0/7

مصارف پزشکی انواع قرص و کپسولآب قلیایی 5/8


اشخاصی که به تازگی از این دستگاه و آب قلییایی استفاده میکنندآب قلیایی 0/9


برای پخت وپز انواع برنج و خورشت؛ و درست کردن چای ,نسکافه و غیرهآب قلیایی 5/9برای درست کردن چای اولونگ (چای چینی)


آب قلیایی 0/10برای شستن سبزیجات , میوه‌ها , گوشت ,مرغ وماهی وغیر


09190171379